picture

Ubytovanie

Penzión má šesť poschodí. Na prvom až piatom poschodí sú umiestnené dvoj a štvorlôžkové izby vybavené v príslušnej kategórii penzión*. Šieste poschodie tvoria hotelovo vybavené apartmány.

Dvojlôžkové a štvorlôžkové izby sú vybavené váľandami s úložným priestorom, stolom a stoličkami, policami, vešiakovými skriňami, prípojkou na káblovú televíziu a možnosťou využitia internetu pomocou Wi-Fi signálu zdarma. Samozrejmosťou na každej izbe je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom.

V prípade, že by ste si chceli niečo uvariť sami, na každom poschodí je možnosť prípravy jedla v spoločnej kuchynke, ktorá je vybavená elektrickým sporákom, kuchynskou linkou a chladničkou.

Apartmány sú zriadené obývacou a spálňovou izbou, ako i vlastnou kuchynkou, klimatizáciou, mini chladničkou, TV prijímačom s káblovým pripojením a pevným internetovým pripojením, čím Vám poskytnú pohodlie.

Na prízemí ubytovacieho zariadenia sa nachádza NON-STOP ubytovací a informačný servis, PC s internetovým pripojením zdarma, televízny kútik, stravovacia prevádzka rýchleho občerstvenia (reštaurácia) ako i predajňa potravín a rozličného tovaru.

Pred budovou nášho penziónu sa nachádza veľké parkovisko.